Montaż elektryczny


Firma MW Automatic oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu elektrycznego i AKPiA w systemie „pod klucz" wraz z rozruchem. Zdobyte doświadczenie i posiadane uprawnienie pozwalają na wykonywanie usług remontowych, modernizacyjnych i montażowych w pełnym zakresie i na każdym obiekcie.

Smiley face

Jesteśmy specjalistami w montażu kompletnych maszyn i linii technologicznych uwzględniając podzespoły elektryczne i elektroniczne.

Wykonujemy również montaże podzespołów elektrycznych dla projektów zewnętrznych zgodnie ze specyfikacją klienta. Wszystkie projekty realizowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Oferujemy również pełne wsparcie technologiczne w pracach elektrycznych. Realizujemy montaż podzespołów elektrycznych, szaf sterowniczych, a także paneli i pulpitów sterowniczych.

Smiley face

Jednym z naszych głównych zadań przy montażu linii produkcyjnych bądź pojedynczych maszyn jest montaż części elektrycznej co w rozwinięciu składa się montażu i podłączenia elementów elektrycznych, automatyki, pneumatyki oraz hydrauliki.

Zadania te wykonywane poprzez doświadczonych elektromonterów i automatyków nadają kolorytu każdej linii technologicznej oraz oczywiście pozwalają maszynie „żyć” w sposób przewidziany przez projektanta.

Nasi pracownicy odpowiedzialni są za następujące prace:

  • Montaż tras kablowych (siatkowe bądź pełne koryta i drabinki kablowe),
  • Położenie przewodów od silników, czujników, przepływomierzy i innych elementów wykonawczych i pomiarowych do szaf sterowniczych,
  • Montaż elementów pomiarowych jak wszelkiego rodzaju czujniki, przepływomierze czy enkodery,
  • Montaż szaf zasilająco-sterowniczych,
  • Wykonanie pomiarów elektrycznych.


MW AUTOMATIC - PRECYZJA - JAKOŚĆ - RZETELNOŚĆ