Prefabrykacja szaf sterowniczych


Od początku działalności specjalnością naszej firmy jest prefabrykacja szaf, kompleksowa realizacja inwestycji oraz indywidualne zamówienia, szczególnie w wykonywaniu rozdzielnic elektrycznych i szaf zasilająco-sterowniczych niskiego napięcia.


Smiley face

Również sami wyposażeni w oprogramowanie E-PLAN pomagamy klientom w projektowaniu i montażu szaf zasilających, sterowniczych i teleinformatycznych.
Wykonując usługę montażu rozdzielnic elektrycznych najważniejsza jest dla nas jakość i staranność wykonania. Prefabrykacja szaf najczęściej wykonana na podzespołach renomowanych firm jak Siemens, Rittal, Phoenix Contact, Schmeider Electric czy Eaton. Oczywiście dla indywidualnych klientów możemy wykonać ją również na dowolnej aparaturze. Rozdzielnice wykonujemy według naszego projektu lub na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta.
Każda wycena jest przygotowywana indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta. Rozdzielnice modernizujemy i tworzymy zgodnie z aktualnymi normami przemysłowymi.

Smiley face

Na prefabrykowane rozdzielnice i szafy wystawiamy deklaracje CE. Regularnie produkujemy szafy dla znanych producentów urządzeń oraz firm wykonawczych polskich i zagranicznych.

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą i wysyłania zapytań w kwestii rozwiązań technicznych.

MW AUTOMATIC - PRECYZJA - JAKOŚĆ - RZETELNOŚĆ